PARÇA EŞYA TAŞIMACILIĞI

Nakliye süreçlerinde taşınacak olan eşyalar her zaman bir nakliye aracını tamamen dolduramayabilir. Böyle durumlarda nakliye aracını tutmak ve sevkini sağlamak büyük maliyetlere sebep olacaktır. Nakliye aracını doldurmayan eşyalarında sevkinin gerçekleştirilmesinde düşük maliyet ve güvenli bir şekilde nakliye sağlamak için parça eşya taşımacılığı hizmetlerinden yararlanılabilir. Benim Nakliyecim olarak verdiğimiz bu hizmet sayesinde fazla yer tutmayan veya hafif olan eşyalarınızın uygun bütçeler ile güvenli bir şekilde nakledilmesini sağlayabilirsiniz.

Parça eşya taşımacılığı birçok ihtiyaç için kullanılabilir. Farklı bir noktaya ulaştırmanız gereken eşyalar bir nakliye aracını doldurmayabilir. Özellikle öğrenciler ev değişikliği yaptıklarında veya ilk defa eve çıkacakları zaman eşyaları çok olmamakla birlikte bireysel araçlarla götürülemeyecek kadar da az değildir. Bu tür durumlarda yapılması gereken ise firma hizmetlerimizden yararlanarak parça eşyalarınızın sorunsuz ve ekonomik bir şekilde taşınmasını sağlamaktır.

Bu hizmetimizde nakliye araçlarımız belirli güzergahlarda nakliye işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bu güzergah üzerinde farklı noktalara ulaşarak farklı kişilerden alınan eşyalar istenilen yerlere iletilmektedir. Hizmetten birçok kişi aynı andan yararlanabilmektedir. Böylelikle ekonomik olan bu yöntemle nakliye hizmeti almak aynı zamanda en hızlı şekilde nakliye işleminin sonuçlanmasını da sağlamaktadır. Parça eşya taşımacılığı yapan firmamızdan bu hizmeti almak içinde öncelikle bizlere eşyanızın boyutlarını ve ağrılığını bildirmeniz gerekmektedir. Bu bilgileri bizlere ilettikten sonra en erken ne zaman belirlenen adrese aracın gideceği belirlenir ve eşyalarınız bulunduğunuz yerden alınır.

Güvenlik bizim için her zaman çok önemlidir. Bizlere emanet ettiğiniz eşyalarınız gerekli tutanaklarla belgelendirilmekte ve sizlerden eşyalar teslim alınmaktadır. Böylelikle farklı kişilere sahip olan eşyalar birbiri ile karışmayarak teslim işlemleri başarılı bir şekilde yürütülmektedir. Araçlarımıza yüklenen eşyalarınız için ayrıca teslim süreleri de belirlenmektedir. Sizin vermiş olduğunuz adrese araçların ne zaman ulaşacağı bilgileri sayesinde parça eşya taşımacılığı hizmetinden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Parça eşya taşımacılığı oldukça ekonomiktir. Nakliye aracında birden çok kişinin eşyası bulunur ve nakliye aracının toplum ücretini eşya sahipleri paylaşırlar. Bu konuda aynı zamanda herkes kendi eşyasının kapladığı boyut ve ağırlığına göre ücret öder. Böylelikle hem bütün nakliye aracının ücreti ödenmez hem de eşyanın kapladığı alana göre ücret hesaplanarak en uygun şekilde nakliye işlemleri gerçekleştirilir. Verdiğimiz bu hizmet sayesinde bir aracı doldurmayan eşyalarınız sorunsuz bir şekilde nakledilir.

Firmamızdan bu hizmeti almanızın en büyük avantajlarından biride geniş olan filo ağımızdır. Türkiye’nin birçok bölgesine kısa sürede araç bulunması sayesinde parça eşyalarınızın sevk edilmesi için günlerce beklemenize hiç gerek kalmamaktadır. Firmamızın verdiği bu hizmet sayesinde en kısa süre içerisinde güvenli bir şekilde eşyalarınız sevk edilmektedir. Sevk işlemleri sırasında da eşyalar araca en iyi şekilde yerleştirilmektedir. Parça eşyanızın nakliye süresince herhangi bir sorun yaşamaması için gerekli olan bütün önlemler alınmaktadır. Böylelikle eşyalarınız güven içerisinde sevk edilirken aynı zamanda en hızlı şekilde eşyalarınızın vermiş olduğunuz adrese ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Benim Nakliyecim olarak sizlere sunduğumuz parça eşya taşımacılığı hizmetinden yararlanmak için bizlerle her zaman iletişim kurabilirsiniz. Konusunda uzman olan personellerimiz ve şoförlerimiz nakliye süresinde herhangi bir sorunun yaşanmaması için gerekli olan bütün hizmetleri verecektir. Eşyalarınızın özelliklerine göre uygun nakliye araçları kullanılarak eşyalarınızın zarar görmeden sevk edilmesi sağlanmaktadır. Oldukça ciddi ve sorumluluk isteyen nakliye hizmetleri tarafımızca bilinçli bir şekilde verilmektedir. Sizlerde işinde uzman ve sorumluluk sahibi kurumsal bir firmadan hizmet almak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek parça eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz