Profesyonel Taşımacılıkta Bir dev Benim Nakliyecim

HAKKIMIZDA

Yalçınkaya Nakliyat 1992 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Tecrübelerimiz her zaman müşteri memnuniyeti odaklı olmuştur ve taşımacılık hizmetini en iyi şekilde müşterilerimize sunmaya çalışarak başarmaktayız. Firmamız taşımacılığı sadece eşya taşıma olarak sınırlı bırakmamış, bu alandaki ihtiyaçlara en iyi şekilde cevap verebilmek için bütün yenilikleri bünyesinde toplamıştır.
Güvenli, zamanında ve hızlı bir şekilde organizasyonunu tamamlayan firmamız eşyaların en güvenli ve en hızlı şekilde taşınması için gerekli olan bütün alt yapıya sahiptir.

Evden eve taşımacılık ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanması için farklı taşımacılık çözümlerini müşterilerine sunmaktadır. Bu konuda zamanımızın taşımacılık alanında en büyük ihtiyacı olan asansörlü taşımacılık sistemlerini bünyesinde barındırmaktadır. Böylelikle taşıma işlemlerinin zor gerçekleşebileceği yerlerde sorunsuz ve güvenli bir şekilde sevk işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Asansörlü taşımacılık hizmetimizin yanı sıra işyerlerine özel çözümleri de bünyesinde barındıran firmamız fuar taşımacılığı veya ofis taşımacılığı alanında profesyonel hizmet vermektedir. Firmaların en büyük ihtiyaçlarından olan taşımacılık ihtiyaçlarına en iyi şekilde çözümler üretmekteyiz. Parça eşya taşımacılığı sayesinde ise bir aracı doldurmayacak eşyaların dahi hızlı, güvenli ve ekonomik olarak taşınması için gerekli olan bütün çözümleri müşterilerimize sunmaktayız.

MAĞDUR DEĞİL MUTLU TAŞININ!

Profesyonel olarak vermiş olduğumuz hizmetlerden bazıları

PROFESYONEL NAKLİYAT

Personellerimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır.

ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

Evinizde yüksek katta olabilir veya merdiven boşlukları eşyalarınız için yeterli büyüklükte olmayabilir.

EŞYA PAKETLEME

Ev veya ofis taşıması sırasında en önemli aşamalardan biri paketleme aşamasıdır.

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Şehirler arası nakliyat hizmetlerimizde ayrıca taşımacılık ihtiyaçlarınıza göre farklı çözümlerde sunmaktayız.