ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

Günümüzde birçok sektörün kendini geliştirdiği gibi nakliye sektörü de nakliye süreçlerinin daha iyi yönetilebilmesi için yeni çözümler üreterek müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Bu konuda özellikle eşyaların nakliye araçlarına taşınırken kırılmaması, çizilmemesi için çeşitli çözümler bulunmaktadır. Eşyaların araçlara taşınması esnasında paketleme ne kadar iyi olursa olsun yapılacak küçük bir hata eşyaların zarar görmesine neden olmaktadır. Bu gibi durumlarda güvenli bir şekilde eşyalarınızın taşınması içinse Benim Nakliyecim olarak asansörlü nakliyat hizmetlerini sunmaktayız.

Evden eşyaların nakliye araçlarına taşınırken karşılaşılan bazı sorunlar vardır. Eski binalarda bilindiği gibi merdiven boşlukları genel olarak dar olmaktadır. Dar merdiven boşluklarında özellikle koltuk, buz dolabı, çamaşır makinesi, yatak, gardırop, masa gibi eşyaların indirilmesi insan gücünü zorladığı gibi çok risklidir. Dar alanlarda ne kadar profesyonel olunursa olunsun eşyaların çizilmesi ve hatta kırılması söz konusu olabilmektedir. Diğer yandan merdiven boşluklar büyük olsa dahi bina çok katlı olabilir ve taşıma yapılacak daire üst katlarda olabilir. Böyle durumlarda da eşyaların indirilmesi çok uzun süreceği gibi insan gücünü çok zorlayacaktır. Bu tür durumlarda hem vakitten tasarruf etmek hem de karşılaşılabilecek sorunları ortadan kaldırmak için asansörlü nakliyat hizmetlerini sizlere sunmaktayız.

       

Evinizde yüksek katta olabilir veya merdiven boşlukları eşyalarınız için yeterli büyüklükte olmayabilir. Bu tür durumlarda verdiğimiz asansörlü nakliyat hizmetlerinde binanın uzunluğu veya merdiven boşluklarınızın genişliği bir engel teşkil etmemektedir. Asansörlü nakliyat hizmetlerinde nakliye araçlarımıza ek olarak üzerinde bir vince sahip araçlarımız ile hizmet vermekteyiz. Vinç öncelikle eşyaların taşınacağı evin balkonundan veya penceresinden eşya nakliyatı yapabileceği en alana konumlandırılır. Daha sonra vinç çalıştırılarak pencere veya balkona vincin asansörü yerleştirilir. Daha öncesinden paketlenmiş olan eşyalar bu şekilde güvenli bir şekilde aşağı indirilecek nakliye aracına yerleştirilir. Taşıma esnasında vinçte büyük bir sepet vardır. Bu sepete eşyalarınız güvenli bir şekilde yerleştirildikten sonra aşağı indirilir. Böylelikle eşyalarınız en güvenli şekilde nakliye araçlarına ulaştırılmaktadır.

Asansörlü nakliyat hizmetlerinizden yararlandığınızda birçok avantajdan da yararlanmış olursunuz. Bu avantajlardan en önemlisi vakit kaybının önlenmesidir. Asansörlü vinçlerden yardım alınmadan yapılacak olan taşıma işlemlerinde insan gücü sağlansa da uzun süren taşıma işlemleri ile uğraşılması gerekecektir. Ancak asansör sayesinde vakit oldukça kısalacaktır ve nakliye süreci daha hızlı işleyecektir.

Eşyalarınızın güvenliği en iyi asansörlü nakliyat ile sağlanmaktadır. Uzun sürebilecek taşıma işlemlerinde eşyalarınızın zarar görme riski oldukça yüksektir. Ancak asansörle yapılan taşımalarda vinç sepeti sayesinde eşyalarınız güven içerisinde nakliye araçlarına yüklenmektedir. Bu hizmetimiz sayesinde yüksek katlı binalarda oturanlar veya eski yapılarda oturup eşyalarını indiremeyenler sorunsuz bir şekilde evlerini taşıyabilirler.

Asansörlü nakliyat ile eşyalarınız eski evinizden güvenli bir şekilde indirilebildiği gibi yeni evinize güvenli bir şekilde çıkarılabilmektedir. Eşyalarınız yeni evinizin yine balkonundan veya penceresinden asansöre sahip olan vinçler yardımı ile çıkarılabilmektedir. Bu sayede sizlere sunduğumuz bu hizmetimiz ile hem eşyalarınızın nakliye araçlarına indirilmesinde hem de yeni evinize eşyalarınızın çıkarılmasında asansör sistemimiz sorunsuz bir şekilde kullanılarak hizmetinize sunulmaktadır.

Benim Nakliyecim olarak verdiğimiz nakliye hizmetlerinde müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır. Bu nedenle gerçekleştirdiğimiz nakliye hizmetlerimizde müşterilerimizin eşyalarının en güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamak ve aynı zamanda en kısa sürede nakliye işlemlerinin sonuçlanmasını sağlamak için her zaman sektördeki yenilikleri müşterilerimize ulaştırarak en uygun bütçeler ile sunmaktayız. Sizlerde evinizi veya ofisinizi taşımak istiyor ve asansörlü nakliyat hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçerek işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.