EVDEN EVE NAKLİYAT 

Çeşitli nedenlerden dolayı evini şehir içinde veya şehir dışında bir başka eve taşımak gereksinimi duyan kişilerin nakliye süreçlerini çok iyi bir şekilde yürütmesi gerekir. Bu aşamada iki seçenek vardır. Birinci seçenek bütün nakliye süreçlerini bireysel olarak gerçekleştirmektir. Eğer bu karar alınırsa paketlemeden nakliye aracı bulunmasına, nakliye için yardımcı bulunmasına ve tekrar eşyaların yeni eve yerleştirilmesine kadar bir çok iş ile ilgilenilmesi gerekir. Evden eve nakliyat işlerinin daha kolay ve sorunsuz olabilmesi içinse bu konuda uzmanlaşmış bir nakliye firması ile anlaşılabilir.

Bireysel çabalarınızda birçok unsur ile ilgilenmeniz gerekebileceği gibi taşıma esnasında yapılacak hatalar büyük sorunlara yol açabilir. Yaşam alanınız için çok önemli olan değerli eşyalarınızın nakliye sürecinde olumsuzluklardan etkilenmemesi içinse profesyonel hizmet alabilirsiniz. Benim Nakliyecim olarak sizlere verdiğimiz evden eve nakliyat hizmetimiz sayesinde taşıma süreci ile ilgili çok az iş ile ilgilenirsiniz. Bütün insan gücünün gerektiği noktalarda nakliye konusunda uzman olan personellerimiz sizin yerinize gerekli taşıma işlemlerini gerçekleştirir. Bu hizmetimiz sayesinde sizler sadece nakliye sürecini takip edersiniz. Uygun bütçeler ile yararlanabileceğiniz nakliye hizmetimiz sayesinde hem yorulmazsınız hem de eşyalarınız daha güvenli bir şekilde yeni evinize sevk edilir.

Ev taşıma işlemlerinde en önemli olan aşamalardan biri eski evdeki eşyaların eşya tipine göre paketlenmesidir. Evden eve nakliyat hizmetlerimizde bu konuda sizlere profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Kırılabilecek olan eşyalar özel paket yöntemleri ile paketlendiği gibi beyaz eşyalarınızda taşımaya uygun bir şekilde paketlenmektedir. Koltuk, yatak, gardırop, masa, vitrin gibi büyük ve zarar görebilecek olan bütün eşyalarınız özenle paketlenir.

Eşyaları uygun bir şekilde paketlemek eşyaların zarar görmemesi için yeterli kalmamaktadır. Bu eşyaların bina dışına çıkarılıp nakliye aracına zarar görmeden sevk edilmesi de gerekir. Sizler paketlemenizi ne kadar iyi yaparsanız yapın eğer nakliye aracına yüklerken sorun yaşarsanız eşyalarınız zarar görebilir. Bu konuda özel bir çalışma yapan firmamız evinizin konumuna göre alternatif çözümler sunmaktadır. Bina merdivenlerinden kontrollü bir şekilde eşyalarınızın nakliye aracına sevk edilmesi sağlandığı gibi özellikle yüksek katlı dairelerde oturanlar için asansörlü nakliye hizmeti sunulmaktadır. Evden eve nakliyat süreçlerinde eşyaların güvenli bir şekilde sevki bu yöntemler ile sağlanmaktadır.

Personellerimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Taşıma alanında gerekli olan bütün belgelere sahip olan firmamız ve personellerimiz eşyalarınızı güvenli nakliye araçları ile taşımaktadır. Her zaman müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız eşyalarınızın nakliye sırasında herhangi bir sorun yaşamaması için gerekli olan bütün önlemlerini alarak evden eve nakliyat süreçlerinin sorunsuz bir şekilde sonuçlanmasını sağlamaktadır.

Benim Nakliyecim olarak eşyalarınızı yeni evinize ulaştırdığında ayrıca eşyalarınızı yeni evinize kadar ulaştırmaktadır. Evinize eşyalarınız istediğiniz şekilde yerleştirilmektedir. Bu konuda yine eşyalarınızın taşıma sırasında herhangi bir sorun yaşamaması için asansörlü nakliyat gibi çözümlerden de yararlanmanız sağlanmaktadır. Böylelikle eşyalarınız sorunsuz bir şekilde nakliye araçlarına yüklendiği gibi aynı şekilde yeni evinize taşınmaktadır. Gerçekleştirdiğimiz bu hizmetler sayesinde nakliye süreci tamamen firmamız tarafından güvenli bir şekilde yönetilerek sorunsuz bir şekilde ev taşıma işlemleri sonuçlanır.

Taşıma öncesinde gerekli keşifleri yapan firmamız sizin eşyalarınızı inceleyerek nasıl bir araca ihtiyacınız olduğu konusunda önceden gerekli özellikleri belirler. Böylelikle aracın küçük gelmesi gibi sürprizlerle karşılaşmadan planlandığı zamanda taşıma işlemleri gerçekleşir. Sizlerde başka bir eve taşınacağınız zaman firmamızdan hizmet alarak eşyalarınızın güvenli bir şekilde zamanında yeni evinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Evden eve nakliyat konusunda ne uygun bütçeler ile profesyonel hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirisiniz.